Powerline Filter: 120 VAC, 1-phase, 10A (PN# ADPH12010)
Eaton Aegis series powerline filter, 120 VAC, 1-phase, 10A, 35mm DIN rail mount, EMI/RFI filtering, LED indication, UL Type 2, SPDT alarm, screw terminals, 5kA SCCR.
Технические характеристики
ADPH12010 Powerline Filter: 120 VAC, 1-phase, 10A (PN# ADPH12010) — товар из ассортимента Laserzz для подбора и поставки под задачи ремонта и комплектации.