OEM#: KRW18KNIFE RACK MAGNETIC 18 IN WOOD by Crestware
P/N: KRW18 Key Specs
Item
KNIFE RACK MAGNETIC 18 IN WOOD
OEM
Crestware
OEM #
KRW18
Condition
New OEM Original
Returnable
No
Material
Wood
Overall Depth
18 in
Overall Height
2 in
Overall Width
1 in