Motor Starter: 8.0-12.5A Adjustable (PN# PESW-B12V24AX-R64)
WEG Electric PESW series manual motor starter, pushbutton, 12A, 3-pole, 208-240 VAC (60Hz)/180-208 VAC (50Hz) coil voltage, thermal overload, 8.0-12.5A Adjustable, NEMA 4/4X.