Molded Case Circuit Breaker: 400A, characteristics, 400A frame (PN# K3P-400-STAC)
AutomationDirect (Eaton) molded case circuit breaker, 400A frame, 400A, 600 VAC / 250 VDC, 3-pole, characteristics, thermal magnetic, 35kA @ 480 VAC interrupting rating, panel mount. Line and load lug terminals and factory installed 120 VAC shunt trip included.
Технические характеристики
K3P-400-STAC Molded Case Circuit Breaker: 400A, characteristics, 400A frame (PN# K3P-400-STAC) — товар из ассортимента Laserzz для подбора и поставки под задачи ремонта и комплектации.