Current-limiting Miniature Circuit Breaker: 15A, C curve (PN# FAZ-C15-1-NA-SP)
Eaton miniature circuit breaker, current-limiting, 15A, 277 VAC / 48 VDC, 1-pole, C curve, thermal magnetic, 14kA @ 277 VAC interrupting rating, 35mm DIN rail mount.
Технические характеристики
FAZ-C15-1-NA-SP Current-limiting Miniature Circuit Breaker: 15A, C curve (PN# FAZ-C15-1-NA-SP) — товар из ассортимента Laserzz для подбора и поставки под задачи ремонта и комплектации.