SIT9121AI-2B1-33E148.500000 - MEMS Clock Oscillator from SiTime
SiTime, XO, 148.5MHz, 3225, 20ppm, -40 to 85V, 3.3V, LVDS
Артикул: SIT9121AI-2B1-33E148.500000
Технические характеристики
Part Number: SIT9121AI-2B1-33E148.500000
Manufacturer: SiTime
Frequency: 148.5 MHz
Package: SMT
Output: LVDS
Supply Voltage: 3.3 V
Stability: 20 ±ppm
Operating Temperature: -40°C to 85°C
Footprint: 3.2×2.5 mm