SIT9121AC-1B2-33E100.000000T - MEMS Clock Oscillator from SiTime
SiTime, XO, 100MHz, 3225, 25ppm, -20 to 70C, 3.3V, LVPECL
Артикул: SIT9121AC-1B2-33E100.000000T
Технические характеристики
Part Number: SIT9121AC-1B2-33E100.000000T
Manufacturer: SiTime
Frequency: 100 MHz
Package: SMT
Output: LVPECL
Supply Voltage: 3.3 V
Stability: 25 ±ppm
Operating Temperature: -20°C to 70°C
Footprint: 3.2×2.5 mm