Аудиоусилители PGA2320IDW.
| Максимальная рабочая температура | +85 °C |
| Длина | 10.28мм |
| Производитель | Texas Instruments |
| Тип корпуса | SOIC |
| Тип монтажа | Поверхностный монтаж |
| Минимальная рабочая температура | -40 °C |
| Ширина | 7.52мм |
| Высота | 2.35мм |
| Число контактов | 16 |
| Размеры | 10.28 x 7.52 x 2.35мм |
| Brand | Texas Instruments |
| Mounting Type | Поверхностный монтаж |
| Width | 7.52мм |
| Applications | Automotive Audio, Musical Instruments, Professiona |
| Base Product Number | PGA2320 -> |
| ECCN | EAR99 |
| Function | Volume Control |
| HTSUS | 8542.33.0001 |
| Interface | SPI |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 2 (1 Year) |
| Number of Channels | 2 |
| Operating Temperature | -40В°C ~ 85В°C (TA) |
| Package | Tube |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295″», 7.50mm Width) |
| REACH Status | REACH Unaffected |
| RoHS Status | ROHS3 Compliant |
| Specifications | 31.5dB ~ -95.5dB |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Voltage — Supply | В±4.5V ~ 15.5V |
| Вес, г | 2 |







