Motor Protector: 45mm frame, 20.0-25.0A adjustable (PN# MS25-2500)
AutomationDirect MS25 series manual motor protector, pushbutton, 25A, thermal overload, 20.0-25.0A adjustable, 270A instantaneous trip rating, open, 45mm frame.
Технические характеристики
MS25-2500 Motor Protector: 45mm frame, 20.0-25.0A adjustable (PN# MS25-2500) — товар из ассортимента Laserzz для подбора и поставки под задачи ремонта и комплектации.