Motor Protector: 45mm frame, 19.0-25.0A adjustable (PN# BM3RHB-025)
Fuji Electric BM3R series manual motor protector, rotary, 25A, thermal overload, 19.0-25.0A adjustable, 325A instantaneous trip rating, open, 45mm frame.
Технические характеристики
BM3RHB-025 Motor Protector: 45mm frame, 19.0-25.0A adjustable (PN# BM3RHB-025) — товар из ассортимента Laserzz для подбора и поставки под задачи ремонта и комплектации.