Motor Protector: 45mm frame, 0.1-0.16A adjustable (PN# BM3RHB-P16)
Fuji Electric BM3R series manual motor protector, rotary, 0.16A, thermal overload, 0.1-0.16A adjustable, 2.1A instantaneous trip rating, open, 45mm frame.
Технические характеристики
BM3RHB-P16 Motor Protector: 45mm frame, 0.1-0.16A adjustable (PN# BM3RHB-P16) — товар из ассортимента Laserzz для подбора и поставки под задачи ремонта и комплектации.