Molded Case Circuit Breaker: 30A, characteristics, 100A frame (PN# G3P-030-STAC)
AutomationDirect (Eaton) molded case circuit breaker, 100A frame, 30A, 480 VAC / 250 VDC, 3-pole, characteristics, thermal magnetic, 22kA @ 480 VAC interrupting rating, panel mount. Line and load lug terminals and factory installed 120 VAC shunt trip included.
Технические характеристики
G3P-030-STAC Molded Case Circuit Breaker: 30A, characteristics, 100A frame (PN# G3P-030-STAC) — товар из ассортимента Laserzz для подбора и поставки под задачи ремонта и комплектации.