Molded Case Circuit Breaker: 300A, characteristics, 400A frame (PN# BW400SAGU-3P300SB)
Fuji Electric molded case circuit breaker, 400A frame, 300A, 480 VAC / 250 VDC, 3-pole, characteristics, thermal magnetic, 35kA @ 480 VAC interrupting rating, panel mount. Line and load lug terminals included.
Технические характеристики
BW400SAGU-3P300SB Molded Case Circuit Breaker: 300A, characteristics, 400A frame (PN# BW400SAGU-3P300SB) — товар из ассортимента Laserzz для подбора и поставки под задачи ремонта и комплектации.