Molded Case Circuit Breaker: 225A, characteristics, 250A frame (PN# GCB250S-3FF225LL)
Gladiator molded case circuit breaker, 250A frame, 225A, 600 VAC / 600 VDC, 3-pole, characteristics, fixed thermal/fixed magnetic, 35kA @ 480 VAC interrupting rating, panel mount. Line and load lug terminals included.
Технические характеристики
GCB250S-3FF225LL Molded Case Circuit Breaker: 225A, characteristics, 250A frame (PN# GCB250S-3FF225LL) — товар из ассортимента Laserzz для подбора и поставки под задачи ремонта и комплектации.