Molded Case Circuit Breaker: 20A, characteristics, 100A frame (PN# GCB100S-3FF20LL)
Gladiator molded case circuit breaker, 100A frame, 20A, 600Y / 480 VAC / 500 VDC, 3-pole, characteristics, fixed thermal/fixed magnetic, 35kA @ 480 VAC interrupting rating, panel mount. Line and load lug terminals included.
Технические характеристики
GCB100S-3FF20LL Molded Case Circuit Breaker: 20A, characteristics, 100A frame (PN# GCB100S-3FF20LL) — товар из ассортимента Laserzz для подбора и поставки под задачи ремонта и комплектации.