Current-limiting Miniature Circuit Breaker: 35A, C curve (PN# FAZ-C35-2-NA)
Eaton miniature circuit breaker, current-limiting, 35A, 240 VAC / 48 VDC, 2-pole, C curve, thermal magnetic, 10kA @ 240 VAC interrupting rating, 35mm DIN rail mount.
Технические характеристики
FAZ-C35-2-NA Current-limiting Miniature Circuit Breaker: 35A, C curve (PN# FAZ-C35-2-NA) — товар из ассортимента Laserzz для подбора и поставки под задачи ремонта и комплектации.