Current-limiting Miniature Circuit Breaker: 20A, D curve (PN# FAZ-D20-2-NA-L)
Eaton miniature circuit breaker, current-limiting, 20A, 240 VAC / 96 VDC, 2-pole, D curve, thermal magnetic, 14kA @ 240 VAC interrupting rating, 35mm DIN rail mount.
Технические характеристики
FAZ-D20-2-NA-L Current-limiting Miniature Circuit Breaker: 20A, D curve (PN# FAZ-D20-2-NA-L) — товар из ассортимента Laserzz для подбора и поставки под задачи ремонта и комплектации.