Current-limiting Miniature Circuit Breaker: 1.5A, D curve (PN# FAZ-D1P5-1-NA-L-SP)
Eaton miniature circuit breaker, current-limiting, 1.5A, 240 VAC / 48 VDC, 1-pole, D curve, thermal magnetic, 10kA @ 240 VAC interrupting rating, 35mm DIN rail mount.
Технические характеристики
FAZ-D1P5-1-NA-L-SP Current-limiting Miniature Circuit Breaker: 1.5A, D curve (PN# FAZ-D1P5-1-NA-L-SP) — товар из ассортимента Laserzz для подбора и поставки под задачи ремонта и комплектации.