501S49N103KV4E - Chip Capacitor from Johanson Technology
MLCC, 1825, 0.01 μF, 10%, 500V
Артикул: 501S49N103KV4E
Технические характеристики
Part Number: 501S49N103KV4E
Manufacturer: Johanson Technology
Case Size: 1825
Capacitance: 10000 pF
Tolerance: 10%
Chip Capacitor Type: Multi Layer
Max Voltage: 500 V