Технические характеристики
Product Details
| Device Type | 3-Way Isolating Amplifier |
| Configurable | Yes |
| Current Input Signal | 0mA-20mA / 4mA-20mA |
| Voltage Input Signal | 0V…10V / 1V…5V / 2V…10V |
| Max Input Current | 50 mA |
| Max Input Voltage | 30 V |
| Current Output Signal | 0mA-20mA / 4mA-20mA |
| Voltage Output Signal | 0V-10V / 0V-5V / 1V-5V / 2V-10V |
| Max Output Current | 28 mA |
| Max Output Voltage | 30 V |
| Mfr Model | MINI MCR-SL-UI-UI-NC |
| Current Consumption (A) | 0.019 |
Loading additional catalog data






