0603W105K250NGW - Capacitor from Knowles — Novacap
Chip, 0603, X5R, Stable, 1.0uF, 10%, 25V, Nickel Barrier, Gold Flash, Waffle Pack
Технические характеристики
Part Number: 0603W105K250NGW
Manufacturer: Knowles — Novacap
Capacitance: 1 µF
Tolerance: +/- 10%
Operating Voltage: 25 V