Switching Power Supply: 24-28 VDC out, 3.75A, 90W (PN# PSC-24-090)
RHINO SELECT PSC series switching power supply, 24-28 VDC output, 3.75A, 90W, 120/240 VAC nominal input, 1-phase, enclosed, plastic housing, 35mm DIN rail mount, screw terminals, NEC Class 2.
Технические характеристики
PSC-24-090 Switching Power Supply: 24-28 VDC out, 3.75A, 90W (PN# PSC-24-090) — товар из ассортимента Laserzz для подбора и поставки под задачи ремонта и комплектации.