SMS-RD316-78.0-TMS - RF Cable Assembly from Smiths Interconnect — Florida RF
Cable Assy, SMA Straight Plug to TNC Straight Plug, Flexible RD316, 78 in. long, 6 GHz
Технические характеристики
Part Number: SMS-RD316-78.0-TMS
Manufacturer: Smiths Interconnect — Florida RF
Connector 1: SMA Male
Connector 2: TNC Male
Cable Type: RD-316 Double Shield
Length: 78 in
Max Frequency: 6 GHz
Impedance: 50 Ohms
Outer Diameter: 0.114 in