SMS-BJ085W-30.0-SMS-ROHS - RF Cable Assembly from Smiths Interconnect — Florida RF
Cable Assy, SMA Straight Plug to SMA Straight Plug, Conformable .085, 30.0 in. long, 18 GHz, ROHS
Технические характеристики
Part Number: SMS-BJ085W-30.0-SMS-ROHS
Manufacturer: Smiths Interconnect — Florida RF
Connector 1: SMA Male
Connector 2: SMA Male
Cable Type: Conformable .085
Length: 30 in
Max Frequency: 18 GHz
Impedance: 50 Ohms
Outer Diameter: 0.085 in