Powerline Filter: 120 VAC, 1-phase, 5A (PN# ADPV12005)
Eaton Aegis series powerline filter, 120 VAC, 1-phase, 5A, 35mm DIN rail mount, EMI/RFI filtering, LED indication, UL Type 2, screw terminals, 5kA SCCR.
Технические характеристики
ADPV12005 Powerline Filter: 120 VAC, 1-phase, 5A (PN# ADPV12005) — товар из ассортимента Laserzz для подбора и поставки под задачи ремонта и комплектации.