Motor Protector: 55mm frame, 6.3-10.0A adjustable (PN# BM3VHB-010)
Fuji Electric BM3V series manual motor protector, rotary, 10A, thermal overload, 6.3-10.0A adjustable, 130A instantaneous trip rating, open, 55mm frame.
Технические характеристики
BM3VHB-010 Motor Protector: 55mm frame, 6.3-10.0A adjustable (PN# BM3VHB-010) — товар из ассортимента Laserzz для подбора и поставки под задачи ремонта и комплектации.