Motor Protector: 45mm frame, 9.0-13.0A adjustable (PN# BM3RHB-013)
Fuji Electric BM3R series manual motor protector, rotary, 13A, thermal overload, 9.0-13.0A adjustable, 169A instantaneous trip rating, open, 45mm frame.
Технические характеристики
BM3RHB-013 Motor Protector: 45mm frame, 9.0-13.0A adjustable (PN# BM3RHB-013) — товар из ассортимента Laserzz для подбора и поставки под задачи ремонта и комплектации.