Motor Protector: 45mm frame, 4.0-6.3A Adjustable (PN# MPW40-3-D063)
WEG Electric MPW40 series manual motor protector, rotary, 6.3A, thermal overload, 4.0-6.3A Adjustable, 82A instantaneous trip rating, open, 45mm frame.
Технические характеристики
MPW40-3-D063 Motor Protector: 45mm frame, 4.0-6.3A Adjustable (PN# MPW40-3-D063) — товар из ассортимента Laserzz для подбора и поставки под задачи ремонта и комплектации.