Molded Case Circuit Breaker: 400A, characteristics, 400A frame (PN# GCB400S-3FF400LL)
Gladiator molded case circuit breaker, 400A frame, 400A, 600 VAC / 600 VDC, 3-pole, characteristics, fixed thermal/fixed magnetic, 35kA @ 480 VAC interrupting rating, panel mount. Line and load lug terminals and terminal covers included.
Технические характеристики
GCB400S-3FF400LL Molded Case Circuit Breaker: 400A, characteristics, 400A frame (PN# GCB400S-3FF400LL) — товар из ассортимента Laserzz для подбора и поставки под задачи ремонта и комплектации.