Molded Case Circuit Breaker: 350A, characteristics, 400A frame (PN# K3P-350-UVDC)
AutomationDirect (Eaton) molded case circuit breaker, 400A frame, 350A, 600 VAC / 250 VDC, 3-pole, characteristics, thermal magnetic, 35kA @ 480 VAC interrupting rating, panel mount. Line and load lug terminals and factory installed 24 VDC undervoltage release included.
Технические характеристики
K3P-350-UVDC Molded Case Circuit Breaker: 350A, characteristics, 400A frame (PN# K3P-350-UVDC) — товар из ассортимента Laserzz для подбора и поставки под задачи ремонта и комплектации.