Molded Case Circuit Breaker: 250A, characteristics, 250A frame (PN# GCB250H-3FF250LL)
Gladiator molded case circuit breaker, 250A frame, 250A, 600 VAC / 600 VDC, 3-pole, characteristics, fixed thermal/fixed magnetic, 65kA @ 480 VAC interrupting rating, panel mount. Line and load lug terminals included.
Технические характеристики
GCB250H-3FF250LL Molded Case Circuit Breaker: 250A, characteristics, 250A frame (PN# GCB250H-3FF250LL) — товар из ассортимента Laserzz для подбора и поставки под задачи ремонта и комплектации.