MADL-011011-01340W (PIN-диоды)
1 055
Купить MADL-011011-01340W от 1 шт в Москве. Производитель MACOM.
В наличии на складе 0 шт.
Capacitance @ Vr, F0.17pF @ 0V, 1MHz
Current — Max100mA
Diode TypePIN — Single
ECCNEAR99
HTSUS8541.10.0060
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Operating Temperature-55В°C ~ 125В°C (TJ)
PackageTape & Reel (TR)
Package / CaseDie
Power Dissipation (Max)5W
Resistance @ If, F2.3Ohm @ 10mA, 500MHz
SeriesMADL ->
Supplier Device PackageChip
Voltage — Peak Reverse (Max)60V