ERZ-E14A102S1 (Варисторы)
404
Купить ERZ-E14A102S1 от 1 шт в Москве. Производитель PANASONIC.
В наличии на складе 55 шт.
Capacitance @ Frequency400pF @ 1kHz
Current — Surge7.5kA
ECCNEAR99
Energy565J
HTSUS8533.40.4000
Maximum AC Volts625V
Maximum DC Volts825V
Moisture Sensitivity Level (MSL)Not Applicable
Mounting TypeThrough Hole
Number of Circuits1
Operating Temperature-40В°C ~ 125В°C (TA)
PackageBulk
Package / CaseDisc 14mm
RoHS StatusROHS3 Compliant
SeriesZNRВ® ->
Varistor Voltage (Max)1.1kV
Varistor Voltage (Min)900V
Varistor Voltage (Typ)1kV