Current-limiting Miniature Circuit Breaker: 10A, B curve (PN# FAZ-B10-1-NA-L-SP)
Eaton miniature circuit breaker, current-limiting, 10A, 240 VAC / 48 VDC, 1-pole, B curve, thermal magnetic, 10kA @ 240 VAC interrupting rating, 35mm DIN rail mount.
Технические характеристики
FAZ-B10-1-NA-L-SP Current-limiting Miniature Circuit Breaker: 10A, B curve (PN# FAZ-B10-1-NA-L-SP) — товар из ассортимента Laserzz для подбора и поставки под задачи ремонта и комплектации.