1206J5000681KCT - Chip Capacitor from Knowles — Syfer Technology
Syfer, MLCC, 1206, 500Vdc, 680pF, 10%, C0G/NP0 (1B), 178mm (7) reel
Артикул: 1206J5000681KCT
Технические характеристики
Part Number: 1206J5000681KCT
Manufacturer: Knowles — Syfer Technology
Case Size: 1206
Capacitance: 680 pF
Tolerance: 10%
Chip Capacitor Type: Multi Layer
Max Voltage: 500 V