120620505P60CQT - Chip Capacitor from Knowles — Syfer Technology
Syfer, MLCC, 1206, 50Vdc, 5.6pF, +/-0.25pF, C0G/NP0(1B)
Артикул: 120620505P60CQT
Технические характеристики
Part Number: 120620505P60CQT
Manufacturer: Knowles — Syfer Technology
Case Size: 1206
Capacitance: 5.6 pF
Chip Capacitor Type: Multi Layer
Max Voltage: 50 V