0805Y0500103KXT - Chip Capacitor from Knowles — Syfer Technology
Syfer, 0805, 50Vdc, 10000pF, +/-10%, X7R (2R1)
Артикул: 0805Y0500103KXT
Технические характеристики
Part Number: 0805Y0500103KXT
Manufacturer: Knowles — Syfer Technology
Case Size: 0805
Capacitance: 10000 pF
Tolerance: 10%
Chip Capacitor Type: Multi Layer
Max Voltage: 50 V