0805J1000220MCTE01 - Chip Capacitor from Knowles — Syfer Technology
Syfer, Feed through Cap, 0805, 22pF, 100Vdc, 20%, X7R
Артикул: 0805J1000220MCTE01
Технические характеристики
Part Number: 0805J1000220MCTE01
Manufacturer: Knowles — Syfer Technology
Case Size: 0805
Capacitance: 22 pF
Tolerance: 20%
Chip Capacitor Type: Multi Layer
Max Voltage: 100 V